Malzeme Danışmanlığı

Restorasyondan Endüstriyel Sektöre kadar…

 Yüzey Temizliği ve Koruma Teknolojileri konusunda  Malzeme Danışmanlığı

Firmamız restorasyondan endüstriyel sektöre kadar uzanan geniş bir yelpazede özellikle yüzey temizliği ve koruma teknolojileri üzerine çalışmakta ve bu konuda ki tüm yenilikleri, yeni ürünleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Restorasyon alanında çalışmamızın bize kazandırdığı anlayışla malzeme seçimi ve uygulanması konusunda son derece titiz hareket eder, uzun ömürlü ve kullanıldığı yerin dokusuna ve doğasına uygun malzeme seçimi yaparız.

Bugün temsilciliğini yürüttüğümüz tüm ürün gruplarımız tamamen bu anlayış ve yaklaşımın sonucu olarak uzun arayışlar sonucu bulunmuş, sektöründe öncü, lider ve güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerdir. Başlangıçta farklı alanlara hitap eden farklı ürünler gibi algılansalar da dikkatle incelendiğinde yüzey temizliği ve koruma teknolojileri konusunda birbirini tamamlayan ürünler olduğu anlaşılmaktadır.

Bununla birlikte firmamız temsilciliğini yürüttüğümüz ürün gruplarının dışında özellikle restorasyon, brüt beton onarım ve koruma, metal-ahşap-taş yüzey temizliği ve onarımı konusunda sektörde ki mevcut ve yeni tüm malzemeleri yakından takip etmekte ve malzeme seçimi ve uygulanması konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.